Wycieczki po Egipcie

Wybierasz się na wakacje do Egiptu i chciałbyś interesująco spędzić czas? Wycieczki fakultatywne z Hurghady i Sharm el sheikh są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zarówno miłośnicy sportów wodnych – nurkowania czy snurkowania, jak i pasjonaci Starożytnego Egiptu, znajdą w naszej ofercie wycieczki, które uprzyjemnią ich pobyt w Egipcie,

Wycieczki są dostępne dla osób w każdym wieku. Zarówno dorośli, jak i dzieci, mogą brać w nich udział. Dzieci do lat 6 w większości wycieczek uczestniczą zupełnie za darmo, podczas gdy dzieci w wieku 6 -12 lat płacą połowę ceny.

Najszybszą drogą kontaktu jest WhatsApp i messanger , ale można też do nas zadzwonić na egipski numer +201141777490 lub napisać maila.

Wycieczki z Hurghady

Wycieczki z Hurghady Wybierasz się na wakacje w Hurghadzie i chciałbyś interesująco spędzić czas? Wycieczki fakultatywne z Hurghady są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Poniżej znajdziecie propozycje ciekawego spędzenia czasu podczas..

Wycieczki z Sharm el Sheikh

Wycieczki z Sharm el-Sheikh Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie do pokazania państwu takich miejsc jak Luxor, Petra, Kair, Jerozolima oraz zakątków, których jeszcze nie znacie i nie zobaczycie wybierając inne oferty...

Najlepsze oferty